♦Téma týdne♦

Jak (ne)utíkat ze života

27. září 2015 v 20:11 | Magna
Utíkat ze života se dá různými způsoby. Ať už braním drog, nadměrného používání alkoholu, hraním počítačových her, koukání od rána do večera na seriály, čtením knih nebo i blogováním. Většinu z toho co jsem uvedla není špatné. Špatné to je jen když to přeháníme. Každý si přeci někdy chce odpočinout do všedního života nebo od nudy. V tom případě je to v pohodě. Přečíst si zajímavou knížku, zkouknout novou sérii seriálu.


Mnohem horší je, když se pro vás stane realitou něco, co realitou není. Pro příklad se s vámi rozejde kluk a vy máte z toho strašné mindráky. Nevíte, co dělat a vymyslíte si něco. Pořádně se opijete. Zjistíte, že je vám to nakonec jedno, že se cítíte skvěle. Takhle to každý večer opakujete, až se z vás stane alkoholik.

Jiný příklad může být, že se šíleně zamilujete do seriálu. Ve škole nemyslíte na nic jiného, než na to, až se vrátíte domů a pustíte si další díl. V myšlenkách nad ním neustále přemýšlíte a domýšlíte si, jak bude pokračovat. Nemluvíte s nikým o ničem jiném. Ve škole odpočítáváte minuty až naposled zazvoní a sprintujete domů. Doma prásknete taškou o zem a ihned se jdete dívat na seriál. Při seriálu vás vyruší mobil. Kámoška by chtěla jít ven. Ale vy ji odmítnete, protože teď je to v seriálu nejnapínavější a přeci proč chodit ven, když se můžete dívat na seriál, že? Postupně se z vás stane nolifer.

Takže abych to shrnula: bavte se, sledujte seriály, hrajte počítačové hry, blogujte, ale hlavně nezapomeňte žít!

Stát se oblíbenou čubkou

26. července 2015 v 16:28 | Magna
JÍT S DAVEM ?

Nad tímto tématem jsem přemýšlela dlouho. Tak abych začala. Znáte to, jak kluci říkají, že chtějí hodnou a věrnou holku a že mají rádi, když se holky moc nemalují? No a pak je vidíte s nějakou zmalovanou flundrou, která střídá kluky jak na běžícím pásu a když taková holka ho odkopne, on začne brečet a zase říká dokolečka, jak chce hodnou holku a že všechny holky jsou mrchy atd.

Pokud jsi ta hodná holka, tak nejspíš tě moc kluků chtít nebude. Jsi taková uťáplá, pořád přemýšlíš, jak se někomu zalíbit. Když už máš příležitost získat si nějakého kluka, tak si to pokazíš tím, že mu ve všem vyhovíš. Dáš mu třeba už na první schůzce, protože on je sexy a taky to chce. Nosíš oblečení, které ti diktuje on. A pak zjistíš, že ho ztrácíš. Začne s tebou chodit míň a míň ven. Ale kopačky ti dát nemůže, protože spolu nechodíte. A pak ho vidíš, jak se drží za ruce s nádhernou blondýnkou, která by mohla být na titulní straně Bravíčka. Konec.

Chtěly byste být tou holkou, která dává kopačky, nebo tou, která je dostává? Je načase jít s davem a stát se mrchou, pojďme si ukázat, jak na to:

1. Krásný vzhled - Nabarvi si vlasy. Hlavní je, abys neměla svojí přírodní barvu. No a taky samozřejmě nějaký sestřich, nebo alespoň abys měla zastřižené konečky. Na obličej si namaž tolik make-upu, kolik jenom můžeš. Jako líčení zvolte kouřové (na víčkách vystínujete oční stíny od černé do šedé, šedá je nahoře), několik vrstev řasenky a rudou rtěnku. Vybírejte si nejdražší oblečení, jaké může vaše peněženka unést a hlavně také nové. Musíte mít přehled, co je každý den za nové oblečení. Řiďte se tímto pravidlem: čím větší výstřih, tím líp. A u sukní to platí obráceně, čím menší tím líp, nebo čím větší část zadku ti kouká, tím nejlíp.

2. Skvělá povaha - Probuď v sobě tu nejlepší povahovou vlastnost. Pomlouvej. Pomlouvej koho můžeš, svojí nejlepší kamarádku, svého ex atd. Vysmívej se lidem, kteří nemají styl, kteří jsou oškliví, je to nejlepší opatření, abys nedopadla stejně. Pokud nedejbože potkáš někde holku, která vypadá, že je ještě větší štětka než ty, tak se s ní seznam. Skamaraď se s ní a zařiď, ať se stanete "bestovními kámoškami". Až budeš u ní doma, tak jí třeba ukradni peníze, pokud je najdeš. Však se hodí, ne? A navíc si to ta svině zaslouží.

3. Úžasní přátelé - Je načase udělat změnu. Máš nějakou kamarádku, která je třeba tlustá? Pryč od ní. Nebo někoho, kdo není moc oblíbený? Taky se na něj vykašli. Bav se s lidmi, kteří jsou "oblíbení" a vždy středem pozornosti. Lez jim do zadku, ať se staneš jedním z nich.

4. Milostný život - Dej každýmu klukovi, který není vyloženě ošklivý. Nejideálnější jsou sportovci, jsou sexy a taky dobří v posteli. Ale bacha, řiď se tímto pravidlem: dvakrát nevlezeš do stejný řeky. Vyspi se s klukem a pak to ukonči, samozřejmě už musíš mít předem náhradu, aby ti další den nebylo smutno.

Tak to byl ten návod, snad jste si vzali ponaučení. Můžete jít s davem a stát se takovou holkou, je to jen na vás. Popřemýšlejte ale, jestli se někým takovým chcete stát.

Oblíkejte se, jak chcete a milujte, koho chcete. Tak čau.
 
 

Reklama