Říjen 2016

Zpátky

19. října 2016 v 17:53 | Magna
Ahoj, jak jste se dozvěděli podle nadpisu, tak jsem zpět. Vrátila jsem se na blog, dost se mi po něm stýskalo. Změnila jsem si design a trochu to tu přeorganizovala. Celkem mi to trvalo čtyři hodiny. Mám změny v menu, jednoduše kliknete na co chcete a buď se vám zobrazí rozcestník a nebo rovnou rubrika.

Články se budu snažit přidávat jednou za týden až čtrnáct dní. Budu se v nich zaměřovat na citáty, pozitivní myšlenky a budu hodnotit knihy, které jsem přečetla. Občas se můžou objevit i kutilské články, které najdete v "Tipy".

Pokud jste bývali mými affs, tak jste si mohli všimnout, že jsem si některé z vás vymazala. Odebrala jsem si jen minimum affs, ty které si odebrali mě a dál jsem smazala aff, protože naše blogy neměly nic společného. Není to nic proti, jen chci mít affs s kterými mám něco společného, ne jen pro to, aby jsme si dělali navzájem reklamu.

Doufám, že to nikoho neurazilo a že jste se změnami v souladu.

S pozdravem Magna.


19. října 2016 v 16:55 | Magna
Ahoj, vystupuji zde pod blogovou přezdívkou Magna. Pořád mi je nějakých náct. Chodím třetím rokem na gympl. Věnuju se přírodním vědám a chtěla bych studovat medicinu. Miluju cestování a objevování nových míst. Zajímám se o zdraví a o cvičení, ať už doma nebo ve fitness. Mám ráda pohyb, ráda bruslím na in-line nebo na ledě, běhám, plavu. Proč jsem si založila blog? Pro mě je blog srdeční záležitostí, jelikož jsem blogovala už od mala.

Rozcestník zdraví

19. října 2016 v 16:43 | Magna


Rozcestník recenze

19. října 2016 v 16:21 | Magna


Rozcestník psaní

19. října 2016 v 16:05 | Magna


Příběhy na pokračování