Červenec 2016

The Magicians - seriál

11. července 2016 v 22:00 | Magna |  recenze-ostatni

Ahoj všem! Jak si užíváte prázdniny? Já jsem našla před nějakou dobou moc skvělý seriál a tak vám o něm něco málo napíši. Ani netuším, jak jsem na ho našla, myslím že jsem někde zahlédla jeho název. Ihned jsem si ho pustila a jeho děj mě naprosto pohltil. Jmenuje se The Magicians. Můžeš se na něj podívat >zde<.

O čem to vlastně je? Hlavní hrdina Quentin Coldwater, žijící v New Yorku, se neúmyslně dostane do kouzelnické školy v Brakebills. Jeho kamarádku Julii Wicker, která se tam také pokoušela dostat, nevzali. Quentin se seznamuje s dalšími lidmi, jako je: Elliot Waugh, Penny, Margo Hanson, Alice Quin. Dostane se i do jiného světa Filórie, o které šetl v pohádkové knize, kterou četl doposud. Objeví se tam i netvor pokoušící se vše ovládnout a proti němu se musí postavit.

Když jsem si pustila tři díly za sebou, tak jsem se cítila úplně zhuleně. Hodně se tam motala realita a fantazy svět dohromady a já z toho byla trochu mimo. Je to jen o zvyku. Kromě toho jsem si naprosto oblíbila postavu Elliota (Hale Appleman), který si hodně potrpí na oblékání, chlastá a kouří, spí jak s holkama tak i s klukama. Je charismatický a okouzlující, proto vždy když tam je, jsem mile potěšena.


Abych to shrnula, je to moc pěkný seriál plný fantazy, kouzel a triků. Líbí se mi, jak je natočen a jeho děj je taky moc hezký. Všem ho moc doporučuji a netrpělivě čekám na další díly.