Červen 2016

Vždy je důvod k úsměvu

11. června 2016 v 20:48 | Magna |  Útržky ze života
Milí drazí čtenáři,

moc se vám omlouvám, že jsem dlouho nepřidala článek. Došly mi nápady na témata článků a nechtěla jsem za každou cenu psát na úkor kvality. Hodně jsem na vás myslela a doufám, že mi odpustíte. Na blogu čekejte změny, budu přidávat články, které se budou věnovat pozitivnímu myšlení a mým myšlenkám. Pokud přečtu nějakou knihu, pak se můžete těšit na recenzi a možná i přidám nějakou novou básničku. Jen co bude více času, tak předělám menu a design. Články se budu snažit psát pravidelně, počítám jednou týdně.

A teď k tomuto článku. Budu psát o dnešním dni, ve kterém jsem ze začátku měla znuděnou náladu, ale pak se rozveselila. Ráno jsem byla šest hodin na brigádě. První dvě hodiny uběhly kupodivu rychle, ale od třetí hodiny se čas táhl jako těsto. Dál jsem přišla domů, snědla oběd, nachystala věci a šla s kamarádem na koupaliště. I přestože bylo chladno, já jsem byla natěšená na skokanský můstek a nemohla jsem si odpustit skoky ze tří a pěti metrů. Uplavali jsme dohromady deset bazénů a byli v páře.

K večeru jsem jela do obchodního centra, kde jsem si koupila nové oblečení, s kterým se vám chci pochlubit. Měla jsem trochu naspěch, tak jsem byla ve třech obchodech. Ten poslední byl NewYorker a z něj jsem si koupila všechny tyto věci:
Do těchto šatiček jsem se zamilovala na první pohled Usmívající se.