Březen 2016

Konečně prázdniny

23. března 2016 v 18:05 | Magna |  Útržky ze života
Ahoj, lidičky Usmívající se ! Tak už zase píši. Od doby, co jsem napsala minulý článek, se toho v mém životě tak moc nepřihodilo. Vlastně je to pořád stejné, co se toho kluka týče, spíš ještě horší. Potkávám ho ráno na zastávce, na chodbě ve škole, na hokeji a on mě naprosto ignoruje. Jsem asi průhledná, vzduch jsem Smějící se ! Ale to už se snažím hodit za hlavu.

STOP negativním myšlenkám! Na tento den jsem čekala dloooooouho! A konečně jsou prázdniny. Napíši vám své plány Nevinný:

Posilovna
Poslední dobou jsem posilovnu nějak zanedbávala. Zrovna dnes jsem na sobě měla svojí modrou mikinu. Obvykle v ní mám vyrýsované bicáky, až se bojím, aby mi nepraskly rukávy. A dnes jsem žádné pnutí látky necítila a svaly mi někam utekly Plačící. Budu muset svého líného ducha přinutit, aby začal zase cvičit. A to nemyslím jen v posilovně, cvičit se dá i doma. Já jsem si dala za úkol dřepy. Dřepování skutečně tvaruje nádherný zadek. Zkrátka chci se přiblížit k dokonalé postavě, jak jen to půjde (avšak jsem někde na začátku) Usmívající se.

Psaní
Můj příběh na wattpadu se blíží ke konci, už zbývá napsat jen konec. Nevím, jestli znáte ten pocit, když píšete hodně dlouho jeden příběh, třeba půl roku. V tom příběhu se promítá váš život a různé zážitky. V mém případě jsem psala proto, abych se uklidnila z rozchodu. Zkrátka jsem se snažila vypsat z mých špatných nálad a pomohlo mi to. Teď je to za mnou. Když si ten příběh zpětně čtu, tak zjišťuji, že se mi vlastně nelíbí. A začínám nový příběh. Bude to inspirace ze seriálu Hra o trůny, v mém provedení. Plánuji to psát sem na blog, ale to hodně předbíhám Mrkající.

Knížka
Od kamarádky jsem měla vypůjčenou jednu knížku. Když jsem ji dočetla, tak jsem si napsala na papír zápisky k té knížce, abych mohla na blog napsat recenzi. Jenže co se nestalo, papírek jsem někde v mém nepořádku ztratila a dokonce jsem i zapomněla název té knížky Křičící, juj. A jak bych mohla napsat recenzi na knížku, když ani nevím, jak se jmenuje? Nijak. Teď mám rozečtenou novou knížku a já doufám, že se mi podobná příhoda znovu nestane a vy se budete moct těšit na recenzi Usmívající se.

Výlet
Tenhle nápad mám vždy, když není volno. Říkám si: Jeď někam pryč od toho všeho, pročistit si hlavu! Zbývá mi jen, přemoc svojí neochotu k naplánování výletu. Ale to překonám, maximálně se projdu někde po okolí. Avšak když jsou ty prázdniny, tak bych to možná viděla na Prahu, procházení se po obchodech Usmívající se. To se ještě uvidí.

Úklid
Můj pokoj vypadá, jako kdyby tu vybouchla papírová BOMBA! Všude od shora dolů po stolech poházené papíry, no hrůza. Už se mi stává, že když něco potřebuji, tak to musím nejdřív najít. A navíc blíží se ty Velikonoce, tak to můžu spojit i s jarním úklidem Usmívající se.


Dál jsem měla v plánu udělat si nový design, protože se mi tento už moc nelíbí a chtělo by to změnu. To ale závisí na tom, jak se mi povede Mrkající. A teď vás jdu, všechny moje affs, oběhnout.

A co máte za plány vy?