Prosinec 2015

PF 2016

31. prosince 2015 v 18:13 | Magna
Ahoj Usmívající seSmějící se Všem přeji šťastný Nový rok 2016, hodně lásky, úspěchu a štěstí. Ať je ten rok povedenější než rok 2015. No já už si začínám myslet, že těm lidem na Vánoce a Silvestr hrabe Mlčící, napsali mi totiž kluci, o kterých jsem si myslela, že mě nechali (a taky že jo), tak nechápu proč mi píšou Smějící se.

Taky jsem našla na facebooku obrázek, který dokonale vystihuje mojí situaci:A ještě jedno video, kterým bych popsala rok 2015:

Vánoce za dveřmi

19. prosince 2015 v 21:49 | Magna

Zdarec, není to žádná novinka, že Vánoce jsou těsně před námi. Dnes jsem nakoupila svůj první dáreček. Je to destička s obrázkem, kterou když ponoříte do horké vody, tak se z ní stane ručník. Ano, vím, že je celkem pozdě a téměř všichni už mají dárky i zabalené, ale nějak jsem si říkala, že mám ještě čas a najednou už zbývá pět dnů do Vánoc. Však já si nějak poradím, zítra a pozítří budu schánět dárky, tak snad seženu víc. Kromě toho zítra budeme slepovat cukroví, mám zatím cukroví z lineckého domácího těsta a uděláme vosí hnízda. Já vosí hnízda nejvíc miluju, bez nich by to nebyly pořádné Vánoce. To se mi stalo minulý rok, že jsme neměli čas na udělání cukroví a opravdu ta atmosféra Vánoc bez cukroví je tytam.

Když už je řeč o těch Vánocích, tak jsem si vzpomněla na svojí nejoblíbenější vánoční písničku Merry Christmas od Ashley Tisdale. Dnes jsem si ji po dlouhé době, asi po pěti letech, pustila a pochopila jsem o čem se vlastně zpívá. Tu písničku jsem naprosto milovala ve třetí třídě, tak není snad takovému divu, že jsem neuměla anglicky. No a jak jsem pochopila o čem se v ní zpívá, tak jsem si uvědomila, že je to moje situace. Naprosto přesná, jako by to byla má slova. Pusťte si ji ↓

20 klučičích vět, při kterých by ti mělo blikat varovné světýlko

9. prosince 2015 v 20:19 | Magna
"Včera jsem si psal s bejvalkou..."
-Skvělý, že s bejvalkou udržuje tak krásný vztah a má ji furt v hlavě.

"Moje bejvalka X mě podvedla s mým kamarádem..."
-Je to nejspíš pravda. Ale jenom poloviční. Nějak zapomněl zmínit tu část, že na ní předtím sral, nevšímal si jí a ona ho pak podvedla. A zase je na scéně to úžasné slovo bejvalka Rozpačitý

"Chtěl bych mít vážný vztah, ale nikdo mi to nechce věřit."
-Z toho vyplývá, že nemá dobrou pověst.

"Přebral jsem jednomu klukovi holku, protože mě sral, a pak jí nechal, jenom proto, aby X byl sám."
-Co dodat. Už samo o sobě to zní dost zmrdovsky.

"Budem spolu chodit na zkoušku a pak se uvidí."
-Vyzkoušet si může boty v obchodě, než si je koupí, ale tebe ne. Tento kluk to s tebou nemyslí upřímně.

"Bude to jenom kamarádský, víc nechci."
-Jde mu jen o to jedno, ale o tebe mu nejde vůbec. Takových davajek jako ty má hafu.