ahoj

23. září 2015 v 16:04 | Magna |  Útržky ze života
Ahoj, zdravím všechny své čtenáře. Na začátek se chci omluvit za předešlou neaktivitu. Myslím, že to taky znáte. Škola, musím se učit, jsem už ve druháků a jedem tvrdě už od začátku školního roku. Do konce týdne píšem dvě velké písemky (ani jednu pořádně neumím). Dál jsou kamarádi, byla jsem poslední dobou zaneprázdněna kámoškami. A kámošky skoro nikdy neodmítám, protože mít lidi, na které se můžete obrátit, je důležité. Poslední věc je nálada. Když není nálada, tak se vám nechce nic psát, chcete se jen z té špatné nálady dostat, odreagovat se a nepřemýšlet, co dát na blog. Odteď už budu přidávat víc článků i víc obíhat affs, takže se už na mě nezlobte.


Pokračuji v deníčku. Dnes jsem jela autobusem a koho nevidím. Přede mnou stojí dva kluci, jeden má brýle. Jeho obličej je mi od někud povědomý a v mžiku mi dojde, že to je youtuber, kterého s kámoškou sledujeme.


Zareagovala jsem trochu přehnaně, ale co byste dělali vy, kdybyste jen tak v buse potkali youtube "hvězdu"? Trochu hlasitě jsem oznámila celému autobusu: "To je youtuber, to je Overused!" V ten moment všichni místo aby koukali na něj, koukali na mě. Neználci, řekla jsem si v duchu. Sledovala jsem ho. Když jsem ho všem "představila", tak se zachvěl. Nejraději by někam utekl, ale neměl kam, protože jel v autobuse a ještě mezi zastávkami. Zeptala jsem se ho, jestli se se mnou vyfotí a on řekl něco ve stylu, že pospíchá.

Nenechala jsem se ale odradit a vystoupila jsem na stejné zastávce jako on. Kývl, že si uděláme selfíčko. V momet, když jsme vystupovali, jsem si myslela, že mi určitě někam uteče, a žádná fotka nebude. Překvapil mě mile, když na mě počkal a vyfotil se se mnou. Pak pospíchal na jiný autobus. Při těch pár slovech, co jsme spolu prohodili, mám z něj pocit, že je to úplně normální kluk.

Ve videích se ale chová jako vypatlanec. No, přišel na způsob, jak být slavnějším. Byl to Overused Work Out, není to špičkový youtuber, kterého zná celý svět, ale má na videích okolo 15 000 shlédnutí. Což každý nemá. Chtěla jsem sem dát naši fotku, ale bohužel jsem to vyfotila mobilem, který mám poškozený a nejdou mi fotky přetáhnout do počítače, tak se na mě nezlobte. Ale musím říct, že to byl vážně skvělý zážitek. To se vám zkrátka nestane každý den.
 


Komentáře

1 Kačíí Kačíí | Web | 24. září 2015 v 8:59 | Reagovat

Něco podobnýho se mi taky stalo.
procházím si prostě malým městečkem, kde sem každý den, všichni znaj každýho a tak. No a najednou bum předemnou datel s tím jeho blondatym kamaradem, ja se mohla zblaznit:'DDD pak taky kdyz mi kamoska rekla ze s ni chodi do tridy, bych umrela stestim:33 I kdyz ona trva na tom, ze se chova namyslene.
pěkný článek:))

2 crazy-cloverleaf crazy-cloverleaf | Web | 25. září 2015 v 15:03 | Reagovat

Za neaktivitu se vůbec neomlouvej, já stejně ani moc nestíhala obíhat. :( Mám toho taky hodně. To by člověk neřekl, kolik ta škola sežere času. No a když k tomu máš ještě nějaké další aktivity, je nemožné stíhat ještě blog. Deníček je pěkný. Je skvělý, že byl v pohodě a nechoval se nějak namyšleně nebo tak. Určitě to pro tebe bylo skvělé.

3 Karamelka Karamelka | Web | 26. září 2015 v 21:04 | Reagovat

chápu :-) téda, potkat takhle někoho, koho znáš z internetu... je fajen, že jsi ho poznala, a že se s tebou vyfotil :-) super zážitek ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama